27 листопада 2024 року відбулась зустріч робочої групи та студентів ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» зі стейкхолдерами.
Основною метою зібрання було обговорення проекту освітньо – професійної програми «Підприємництво та торгівля» підготовки фахового молодшого бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».
Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії стейкхолдерів освітньо-професійної програми спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», за якою відбувається підготовка здобувачів освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування» та визначити потреби, виклики, які постають перед студентами та викладачами, а також інтегрувати думки і пропозиції стейкхолдерів: підприємств, організацій та інших зацікавлених сторін, які впливають на якість підготовки фахівців. Важливо, щоб програма відповідала вимогам сучасного ринку праці та забезпечувала студентам необхідні знання і навички для успішної кар’єри.
Роботодавці Байдюк Уляна, представник ТзОВ «Арго Маркет Нива», франчизи мережевних магазинів «Наш Край»; Бойчук Наталія, представник Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгіон» мережевних магазинів «Най-Най»; директор ФГ «КУЗЬМИН-АГРО» Кузьмин Святослав Русланович, надали конструктивні пропозиції щодо удосконалення освітніх програм спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».
Заступник директора з навчальної роботи Насадик З.І., та викладачі спеціальності 076 “Підприємництво та торгівля”: Федоришин Г.В., Крижанівська Л.І., Гуцуляк М.М., Максимчук Т.М. ознайомили стейхолдерів з проєктом ОПП.
Стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів, а також надавати їм можливість проходження виробничої практики у підприємствах та магазинах «Наш Край», «Най-Най», ФГ «КУЗЬМИН-АГРО». Вони наголосили на необхідності поєднання теоретичних знань з практичними навичками, внесено пропозиції й надалі передбачати можливість проведення гостьових лекцій на виробництві та підтримувати подальшу співпрацю циклової комісії з випускниками.
Під час зустрічі проаналізовано зміст освітніх компонентів і фахових компетентностей, потрібних для підготовки фахівців спеціальності 076 Підприємництво та торгівля, а також вдосконалено перелік професійних умінь і навичок, які потрібні для підготовки фахівців у сфері підприємництва та торгівлі.
Проведення такої зустріч дало змогу вивчити думку всіх сторін (стейкхолдерів, викладачів, студентів та випускників), що вплинуло на удосконалення якості освітньо-професійних програм.