Зустріч зі стейкхолдерами до освітньо-професійної програми спеціальності 076 Підприємництво та торгівля

🍁27 листопада 2024 року відбулась зустріч робочої групи та студентів ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» зі стейкхолдерами.
🗂Основною метою зібрання було обговорення проекту освітньо – професійної програми «Підприємництво та торгівля» підготовки фахового молодшого бакалавра галузі знань 07 «Управління та адміністрування» спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».
👩‍💼Метою заходу було залучення до продуктивної та конструктивної дискусії стейкхолдерів освітньо-професійної програми спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля», за якою відбувається підготовка здобувачів освіти галузі знань 07 «Управління та адміністрування» та визначити потреби, виклики, які постають перед студентами та викладачами, а також інтегрувати думки і пропозиції стейкхолдерів: підприємств, організацій та інших зацікавлених сторін, які впливають на якість підготовки фахівців. Важливо, щоб програма відповідала вимогам сучасного ринку праці та забезпечувала студентам необхідні знання і навички для успішної кар’єри.
🙂Роботодавці Байдюк Уляна, представник ТзОВ «Арго Маркет Нива», франчизи мережевних магазинів «Наш Край»; Бойчук Наталія, представник Товариства з обмеженою відповідальністю «Торгіон» мережевних магазинів «Най-Най»; директор ФГ «КУЗЬМИН-АГРО» Кузьмин Святослав Русланович, надали конструктивні пропозиції щодо удосконалення освітніх програм спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля».
🙂Заступник директора з навчальної роботи Насадик З.І., та викладачі спеціальності 076 “Підприємництво та торгівля”: Федоришин Г.В., Крижанівська Л.І., Гуцуляк М.М., Максимчук Т.М. ознайомили стейхолдерів з проєктом ОПП.
🤝Стейкхолдери висловили готовність сприяти практичній підготовці здобувачів, а також надавати їм можливість проходження виробничої практики у підприємствах та магазинах «Наш Край», «Най-Най», ФГ «КУЗЬМИН-АГРО». Вони наголосили на необхідності поєднання теоретичних знань з практичними навичками, внесено пропозиції й надалі передбачати можливість проведення гостьових лекцій на виробництві та підтримувати подальшу співпрацю циклової комісії з випускниками.
☝️Під час зустрічі проаналізовано зміст освітніх компонентів і фахових компетентностей, потрібних для підготовки фахівців спеціальності 076 Підприємництво та торгівля, а також вдосконалено перелік професійних умінь і навичок, які потрібні для підготовки фахівців у сфері підприємництва та торгівлі.
Проведення такої зустріч дало змогу вивчити думку всіх сторін (стейкхолдерів, викладачів, студентів та випускників), що вплинуло на удосконалення якості освітньо-професійних програм.
👏Дякуємо всім учасникам за плідну дискусію та активну участь у процесі вдосконалення освітніх програм. Спільними зусиллями ми створюємо можливості для підготовки висококваліфікованих фахівців, готових до викликів майбутнього.