Зустріч з керівником центру розвитку талантів компанії SoftServe

🌿1 травня 2024 року студенти ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» провели неймовірну зустріч➡️ з керівником центру розвитку талантів компанії SoftServe по Івано-Франківській і Закарпатській області, розробником ПЗ, DevOps-інженером, ментором навчальних курсів Юрієм Безгачнюком.
💻У своїй презентації п.Юрій поділився зі студентами інформацією щодо найбільш актуальних тенденцій у сучасному ІТ, а також розповів про потреби сьогоднішнього ринку праці у галузі інформаційних технологій.
🧏🙋‍♀️Студенти більше дізнались про саму компанію, її напрями діяльності та цікаві можливості, що вона відкриває як перед студентами, які тільки хочуть розпочати свій IT-шлях, так і перед досвідченими працівниками індустрії. Також, здобувачам освіти детально розповіли про IT-індустрію в Україні: її розвиток та загальний стан до та під час війни, найпопулярніші напрямки та якими навичками треба володіти, щоб розпочати свій шлях.
👍Презентацію завершили практичні поради майбутнім спеціалістам, а також жвава дискусія щодо актуальних технологічних новинок у світі.
🤝Представник компанії SoftServe зустрівся з директором коледжу Дмитром Боднарчуком, викладачами циклової комісії автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій Володимиром Пронюком, Богданом Трачем та Світланою Перміновою.
✔️Під час зустрічі обговорювали подальші можливі напрямки співпраці освітнього закладу із компанією SoftServe, а також освітні програми та їх наповнення.