Здобувачі освіти за спеціальністю “Облік і оподаткування” успішно завершили виробничу практику

📅14.06.2024 у ВСП “Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП” відбувся захист звітів з виробничої практики здобувачів освіти 31 групи, які навчаються за спеціальністю 071″Облік і оподаткування”.
👩‍💼Захист відбувся за участю заступника директора з навчальної роботи Зоряни НАСАДИК, голови циклової комісії обліку, фінансів, підприємництва Юлії НЕМІШ та керівника практики Галини ДУДИ.
👩‍💻Виробнича практика є невід’ємною частиною навчального процесу для здобувачів освіти за спеціальністю 071″Облік і оподаткування”. Вона спрямована на закріплення теоретичних знань, отриманих протягом навчання та набуття практичних навичок роботи за фахом.
📋✅Згідно з навчальним планом виробнича практика проходила з 23 травня по 12 червня 2024 року на таких підприємствах: ТОВ “Склоресурс” (м.Тлумач), ТОВ «Консалтингова Компанія «УСПІХ» (м.Івано-Франківськ), ТОВ«Консалитингова Компанія «Lozinska consulting group» (м.Івано-Франківськ), КНП «Тлумацький центр первинної медичної допомоги» (м.Тлумач), ТОВ «Івано-Франківськ Теплоенерго» (м.Івано-Франківськ).
☝️Захист звітів про виробничу практику продемонстрував, що здобувачі освіти успішно оволоділи необхідними компетенціями та готові до самостійної роботи.
📌Виробнича практика – це цінний досвід, який допоможе здобувачам освіти стати кваліфікованими фахівцями з обліку та оподаткування. Знання та навички, отримані під час практики, стануть для здобувачів освіти міцним фундаментом для їхнього професійного зростання.