26.11.2024 відбулося чергове засідання циклової комісії загальноосвітніх дисциплін під головувуванням Любові Крижанівської.
Циклова комісія загальноосвітніх дисциплін є тією освітньою платформою інтелектуальної та творчої взаємодії, де педагоги обговорюють актуальні питання теорії та методики викладання, вдосконалення освітнього процесу, діляться перспективним педагогічним досвідом.
В ході засідання було розглянуто вимоги щодо навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін загальнооосвітнього циклу. Своїми враженнями і новим досвідом від участі в роботі обласних методичних об’єднань з присутніми поділилися викладач математики Крижанівська Л., викладач фізичної культури Пронюк Б. та викладачі суспільних дисциплін Самборський О. та Водославський Т. З результатами підготовки і проведення I та ІІ етапу XV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т. Шевченка присутніх ознайомила Гринюк М.
Особливу увагу на засіданні було приділено питанням щодо реалізації підходів студентоорієнтованого навчання, підвищення якості освітнього процесу та особливостям адаптації здобувачів освіти першого курсу до умов навчання в коледжі.
Викладачі циклової комісії в творчій, дружній атмосфері ділилися власними напрацюваннями щодо інформаційного, навчального, методичного забезпечення освітніх компонентів ОПП та їх розміщення на освітній платформі Classroom.
Викладачі були активними і в обговоренні заходів з покращення якості освітнього процесу в коледжі, висловлювали думки, креативні ідеї, жваво обмінювалися перспективним досвідом власної педагогічної майстерності щодо актуальних аспектів теорії, методики викладання та шукали нові шляхи з вдосконалення освітнього процесу, наповнення освітнього порталу Classroom цікавим та корисним контентом.
В рамках заходу було також було розглянуто шляхи підвищення рівня якості знань здобувачів освіти, національно-патріотичного виховання на заняттях загальноосвітньої підготовки.
За результатами засідання було ухвалено ряд важливих рішень щодо:
вироблення дієвих рекомендацій з продовження реалізації підходів студентоорієнтованого навчання, формування індивідуальної освітньої траєкторії;
вироблення стратегічних напрямів розвитку та вдосконалення якості освітнього процесу;
впровадження інноваційних форм та методів роботи за результатами моніторингу використання викладачами відкритої, прозорої та зрозумілої для здобувачів освіти системи оцінювання.