Заняття на тему “Брокерська діяльність на біржовому ринку”

📚 Сьогодні ми відзначили успішне проведення заняття на тему “Брокерська діяльність на біржовому ринку” для наших студентів 33 групи спеціальності ” Підприємництво , торгівля та біржова діяльність ” .
🎓 Під час заняття викладач Максимчук Т.М. з студентами розглянули основні аспекти брокерської діяльності, зосередившись на ролі брокера, його функціях та відповідальності. Студенти мали можливість поглибити свої знання про механізми роботи біржового ринку та розібратися у важливих аспектах фінансових операцій.
🔍 Заняття було підтримане ілюстративними матеріалами та практичними прикладами з чим ознайомила бібліотекар коледжу Стахурська М.В,що дозволило студентам краще зрозуміти теоретичний матеріал та його застосування на практиці.
👩‍🏫 Відмінними були активна участь студентів у дискусіях та зацікавленість у предметі. Ми раді були побачити їхній інтерес та бажання засвоїти нові знання.
👨‍🎓 Завершивши заняття, студенти отримали додаткові матеріали для самостійного вивчення теми та розвитку своїх навичок у цій області.
🌟 Дякуємо всім учасникам за активну участь та зацікавленість! Надіємося на подальшу співпрацю та відкритість до нових знань!