Захист курсових робіт студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування»

🍀07 травня 2024 року відбувся знаменний день для студентів 3 курсу спеціальності 071 “Облік і оподаткування” (групи 31), адже вони успішно захистили свої курсові роботи з дисципліни “Фінансовий облік”. Ця подія стала не лише підсумком їх наполегливої праці протягом навчального року, але й свідченням високого рівня знань та фахової підготовки майбутніх бухгалтерів.
🗂Важко переоцінити значення курсових робіт у навчанні майбутніх фахівців. З одного боку, вони дозволяють студентам на практиці застосувати теоретичні знання, отримані під час вивчення дисципліни. З іншого боку, курсова робота дає можливість здійснити власне наукове дослідження, поглиблено вивчити певну тему та запропонувати шляхи вирішення актуальних проблем у сфері бухгалтерського обліку.
👥☝️Комісію, до складу якої входили директор коледжу Боднарчук Д.Ю., заступник директора Насадик З.І., голова циклової комісії Неміш Ю.В. та керівники курсових робіт Дуда Г.Б. та Олійник М.М. цьогорічні курсові роботи студентів приємно вразили своїм ґрунтовним підходом, чіткою структурою та аргументованими висновками. Студенти продемонстрували не лише знання нормативно-правової бази та принципів ведення фінансового обліку, але й вміння аналізувати інформацію, критично мислити та генерувати креативні ідеї.
👍Відзначено кращі роботи, авторами яких стали: Паращук Мар’яна, Кулик Ольга, Водославська Мар’яна, Цьолка Вероніка. Ці студенти не лише продемонстрували глибокі знання з дисципліни, але й чітко та впевнено презентували свої дослідження, аргументували власні думки та відповідали на запитання комісії.
🙂Вітаємо усіх студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» із успішним захистом курсових робіт. Їхня наполеглива праця, старання та прагнення до знань безсумнівно стануть запорукою їхньої успішної фахової кар’єри. Бажаємо їм нових звершень та цікавих наукових досліджень.