Вечір відпочинку в гуртожитку

✅Інтерактивна гра може кардинально змінити спосіб розвитку розуму студента. Соціологи виявили, що ігри можуть спонукати людей міркувати про мораль, практикувати дотримуючись певних соціальних правил та розуміти соціальні підказки.
Настільні ігри належать до найновішого виду мистецтва спільно з відеоіграми, бо оповідають історії в новий інтерактивний спосіб. Досвід від настілок та відеоігор може бути подібний за природою взаємодії з історією, однак, на відміну від відеоігор, настілки обʼєднують навколо себе гравців у реальному житті, відкривають більший простір для фантазій та дарують крім візуального та розумового задоволення ще й тактильні відчуття.
☝️І тому вихователь гуртожитку Марія Стахурська запропонувала студентам, які проживають в гуртожитку настільні рольові ігри на кшталт «Монополія», «Бізнес», «UNO». Ці ігри допоможуть вивчати економіку, розвивати економічне мислення, творити історію самотужки та розвивати власний бізнес.
У міру того, як наш світ розвивається і розширюється, ми знаходимо все більше і більше способів допомогти нашим здобувачам освіти вчитися.
✅Нові методи навчання з’являються щодня, а нові наукові відкриття можуть змінити погляд на світ.
🎲♟Настільні ігри переваги мають не лише в використанні компонентів, але і в розділенні вражень із близькими, що переживають пригоду та ігровий досвід разом з тобою.

1254