“Сватання на Гончарівці”

Студенти 13 та 23 груп охоче відгукнулися на пропозицію своїх кураторів Мирослави Гуцуляк та Тетяни Максимчук– відвідати один із найповажніших театральних закладів Івано-Франківська – Івано-Франківський національний академічний драматичний театр імені Івана Франка- та переглянути дивну комедію «Сватання на Гончарівці».
Свіже, колоритне, сповнене веселим діалогам та найрізноманітнішими людськими перипетіями прочитання п’єси українського класика Григорія Квітки-Основ’яненко. Любовні інтриги, весілля, несподівані зустрічі та дивні події – ось що чекало на глядачів, котрі вирушили до Гончарівки, на сватання… Вся вистава була символістично та ненав’язливою пронизана ноткою патріотизму. А також чітко прослідковувався сатиричний та гумористичний підтекст прочитання відомого твору. Актори всієї вистави заворожували своєю майстерністю і було приємно, що так вважали всі глядачі, які по завершенню вистави аплодували стоячи.
Повертаючись додому, студенти були в хорошому настрої і всю дорогу ділилися враження про виставу, домовляючись про наступну зустріч із театром.