Ритуал вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

Історія України мала багато трагічних періодів, коли свобода і навіть сам факт існування українського народу опинялися під загрозою. Але завжди в такі періоди найкращі сини і дочки України ставали на захист своєї землі, своєї держави, своїх співвітчизників. Спочатку ми вимагали право вибору, а зараз нам доводиться виборювати право мирно жити на своїй землі. Лютий місяць в серці кожного українця назавжди закарбується датами, коли ми об’єдналися проти зла.
Сьогодні, в День Героїв Небесної Сотні, 10-тої річниці від початку російсько-української війни та напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення росії в Україну, на території ВСП «Тлумацький коледж Львівського національного університету природокористування» біля пам’ятника «Героям Небесної Сотні» відбувся Ритуал вшанування пам’яті Героїв.
До присутніх звернувся міський голова Ігор Петрук, який спільно з начальником 3-го відділу Івано-Франківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковником Іваном Казаковим вручили медалі Івано-Франківської обласної ради «Лицар бойового чину» воїнам-землякам та їх батькам.
Захід супроводжувався виступами студентів навчального закладу та закінчився панахидою за всіма полеглими борцями за волю України, яку провели декан Тлумацький о. Павло Дутчак (УГКЦ) та о. Василь Ворощук (ПЦУ).