Розкрий свої таланти, першокурснику

Є в житті особливо божевільний і цікавий час – пора студентства, коли відкриваються блискучі перспективи, захоплюють нові знайомства, відкриваються нові таланти.

Студентські роки – це найвеселіші і діяльні часи в житті людини, роки звершень, закоханостей, поривів і розчарувань. Кожен день несе щось нове, незвичайне. Та, на превеликий жаль, уже другий рік студентсво здобуває свої знання у час війни.

16 листопада студентська спільнота ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП» напередодні Міжнародного дня студента взяли участь у традиційному заході «Розкрий свої таланти, першокурснику».

Ведучі Свістельницька Христина та Чижик Владислав розпочали святкову  програму  і надали вітальне слово заступнику директора з навчальної роботи Насадик Зоряні Іванівні та кураторам груп першого курсу Крижанівській Любові Іванівні та Максимчук Тетяні Миколаївні. Голова студради Балана Яна передала символічні студентський квиток та залікову книжку сьогоднішнім першокусникам, що також мали честь отримати свій студентський квиток, які вручила заступник директора.

Усі присутні вшанували пам`ять загиблих українців, військових і цивільних, Героїв і Героїнь України хвилиною мовчання. Студенти висловили вдячність тим, завдяки кому, мають можливість виявляти свої таланти навіть  у такий нелегкий час.

 Програма свята була найрізноманітніша: студенти читали вірші, у виконанні вокальних колективів звучали патріотичні пісні. Студентка Шевчук Оксана заворожила присутніх грою на фортепіано.

Студенти Жирун Любомир, Савченко Софія, Чемерис Дмитро та  Бежук Вікторія виконали танцювальну композицію. Зі своїми авторськами віршами познайомили присутніх Савченко Софія та Гринюк Христина.

А які наші студенти веселі, активні та креативні!  Саме у номері сценічної майстерності  Покляцький Максим, Іванішин Богдан, Бортник Денис, а також Шевчук Оксана, Голубнича Ірина, Спасюк Ілона, Куцик Марія та Присяжнюк Богдан проявили себе справжніми акторами, створивши неймовірну атмосферу свята.

Студентство – незвичайні і талановиті люди, які змінюють хід історії! І сьогодні у нашій країні це саме так! 

Ми разом усе подолаємо і переможемо!