Робоча зустріч здобувачів освіти спеціальності 071 “Облік і оподаткування”

«Проблема сплати податків та поповнення скарбниці, як і раніше залишається актуальною для держави і для працівників податкових служб,» – наголосив у своїй розповіді начальник Тлумацької державної податкової інспекції Головного управління ДПС в Івано- Франківській області Микола Михайлович Іванішин», виступаючи перед студентами спеціальності 071 „Облік і оподаткування” студенти 31 групи разом з викладачем дисципліни „Податкова система “
Олійник М.М. зацікавлено слухали розповідь про сучасні тенденції розвитку податкової системи, обов’язки працівників інспекції, актуальні проблеми, які стоять перед працівниками на даний час.
У сучасних умовах важлива роль у податковій роботі відводиться податковому консультуванню.
Кожен платник податків має право звернутися до інспекції для отримання консультації з питань практичного застосування норм податкового законодавства. Микола Михайлович також зосередив увагу на питаннях податкової дисципліни, роботи електронних сервісів і застосунків.
Було підкреслено, що отримані знання допоможуть майбутнім спеціалістам вільно орієнтуватися у податковій сфері, об’єктивно оцінювати зміни, що відбуваються у податковій політиці зрозуміти сутність і тенденції розвитку податкових відносин.
Розмова вийшла теплою, зацікавленою з обох сторін, із запитаннями і змістовними відповідями, Як підсумок, студенти усвідомили щоб бути в цивілізованому суспільстві треба своєчасно і в повному об’ємі сплачувати податки.