Привітання директора з Днем студента

Дорогі студенти, щиро вітаю вас зі святом – Міжнародним днем студента!
Вам випало здобувати освіту в нелегкий час для нашої держави, яка чекає від вас не лише глибоких професійних знань, а й активної громадянської позиції, підтримки демократії, розвитку студентського самоврядування, креативного мислення і нових ідей.

Студенти – молода інтелектуальна еліта країни. Ви зробили важливий крок, обравши майбутню спеціальність і один з найдавніших за своєю історією навчальний заклад у західному регіоні. Навчання в коледжі стане першим ступенем становлення вас як професіоналів. Вам зараз належить отримати якісні знання, щоб потім з успіхом застосовувати їх на практиці. Ви – наша світла надія на майбутнє, потужна рушійна сила, яка невдовзі прийде на зміну старшому поколінню і буде важливим чинником зростання українського суспільства та його інтеграції в європейському просторі.

Переконаний, що ваші знання і талант, активна громадянська позиція, відповідальне ставлення до майбутнього держави, підтримка волонтерського руху, стануть вагомим внеском у захист і розвиток країни, її демократичного майбутнього.

Пишайтесь тим, що ви гордо несете звання студента ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП» і своїми добрими справами примножуйте славу закладу!

Бажаю вам міцного здоров’я, добра, миру, наснаги, оптимізму та реалізації найзаповітніших мрій. Нехай студентські роки будуть найяскравішими у вашому житті, а знання, однокурсники та викладачі стануть надійною опорою на життєвому шляху! Зі святом!

Директор ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП»,
Дмитро БОДНАРЧУК