План виховної роботи

Положення щодо врегулювання конфліктних ситуацій 

Положення щодо протидії булінгу (цькуванню)

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування)

План заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу


Виховна година ” Народні звичаї та традиції Великодня”

✨Існує народне повір’я: той, хто забув звичаї своїх батьків, карається Богом і людьми. Він никає світом, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку та пристанища, бо він загублений для свого народу….
⚜️Щоб не трапилося такої біди, щоб не стали ми людьми без роду і племені, здобувачі освіти ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” 2 травня 2024 р., долучилися до проведення виховної години ” Народні звичаї та традиції Великодня”, ініціатором проведення якої був науково-методичний центр ВФПО спільно з Зразковим Музеєм народного побуту Київщини ВСП “Технолого-економічного коледжу НАУ”.
☀️Захід було розпочато хвилиною мовчання в честь полеглих воїнів за Україну. Студенти дізналися про традиції випікання пасок в різних регіонах України, мали можливість наочно споглядати сакральне дійство розмальовування писанок, поглибили знання про значення вербової лози (шутки), мали змогу порівняти обряди святкування Великодня різних областей України.
✅Проведення таких заходів є дуже важливими для сучасного молодого покоління, адже ми повинні пам’ятати, що хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього. Зберігаймо, примножуймо славні традиції нашого роду, бо це – наша історія.
💙💛Щиро дякуємо нашим захисникам за безцінну можливість святкувати Христове Воскресіння у колі родини.
💫Нехай воскреслий Ісус якнайшвидше допоможе здобути перемогу добра над злом.
🌿Христос воскрес! Воскресне й Україна!
  

Заряджені гідністю та жагою до свободи

В Україні заходи до Дня гідності та свободи у 2023 році відбуваються під гаслом “Заряджені гідністю та жагою до свободи”. 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цього ня, з інтервалом у дев’ять років, розпочалися дві доленосні для сучасної України події: Помаранчева революція 2004-го та революція Гідності 2013-го.

22 листопада відбулася інтелектуальна гра «Що ти знаєш про Україну?» також студенти мали змогу переглянути документальні фільми про Майдан. 23 листопада студентами 23-24 групи (куратор Гуцуляк Мирослава Михайлівна) був проведений загальноколеджівський виховний захід «Заряджені гідністю та жагою до свободи”. Відзначивши 10-ту річницю Революції Гідності, студенти розуміють, що зараз самі творять історію, яку пишуть разом з цілим народом України. 24 листопада – відбулися дискусійні панелі. Студенти разом з своїми наставниками прийшли до висновку, що Україна – це територія гідності та свободи. Революція Гідності – це був надзвичайно важливий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.


Методичне об’єднання кураторів академічних груп


Флешмоб єдності до Дня українського Козацтва

Здобувачі освіти ВСП “Тлумацький фаховий коледж” взяли участь у флешмобі єдності до Дня Українського козацтва та Дня захисників і захисниць України «Ми – нащадки козацької слави»
Поезію Світлани Александрової “Воїнам АТО” читає Мар’яна Водославська


Міжнародний День миру

 21 вересня – Міжнародний день миру. Найзаповітніше бажання всіх українців – це мир у нашій рідній Україні.
Студенти ВСП ” Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” побували на Божественній Літургії, просили у Всевишнього Бога та Пречистої Богородиці миру для нашої країни. Також освятили вервечки та передали їх воїнам, які стоять на варті миру.

Молимось за переможний мир в Україні!
Молимось за Україну!
Молимось за наших захисників!
Молимось за перемогу!


Виховна година

Виховна робота завжди була невід’ємною складовою освітнього процесу, а зараз, в умовах військової агресії рф проти України, її важливість складно переоцінити. Усе, що відбувається зараз – виклик для освітніх закладів та здобувачів освіти. Виховну годину проведено викладачем Максимчук Тетяною Миколаївною в межах освітнього процесу де розглянулись такі напрями: психологічна та емоційна підтримка здобувачів освіти, навчання правил поведінки в умовах воєнного стану (під час повітряних тривог; поводження з вибухонебезпечними предметами; перша медична допомога тощо );адаптація та підтримка здобувачів освіти, чому потрібно допомагати ЗСУ; розвиток критичного мислення та медіаграмності; національно-патріотичне виховання. Дякуємо нашим Збройним Силам України за можливість жити, працювати та здобувати освіту !!!