Військово-спортивна естафета

Серед здобувачів освіти на базі ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» 🍁13 жовтня о 14:00год. відбулися внутрішні змагання військово-спортивної естафети.
В програму змагань входило:
1.Підтягування на поперечині
2.Збираннія/розбирання АК-74
3.Перетягування линви
4.Метання гранати
5.Спортивна естафета
На поперечині від кожної команди взяли участь по троє осіб. Перше місце виборола команда 3 курсу. Друге місце посіла команда 2 курсу. Третє місце – у команди 1курсу.
Змагання з розбирання та збирання автомата АК-74. Найкращий результат у сумі в студента 2 курсу 23 групи спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Чижика Станіслава.
Дуже емоційно, напружено, безкомпромісно проходили змагання з перетягування линви. В складах команд було п’ять студентів ,проводились звитяги за круговою системою. В запеклій боротьбі серед курсів 🥇кращою стала команда 1курсу. На 🥈другому місці команда 2 курсу. 🥉Третє місце у 3 курсу.
У метанні гранати брали участь по три учасники. Переможець визначався за найкращим загальним метражем. 🏆Перше місце у команди 1 курсу. На другому місці команда 3 курсу.Третє місце у команди 2 курсу. 🏅Серед студентів кращим був Андріїшин Олександр, студент першого курсу спеціальності «Підприємництво та торгівля»
✅Після закінчення змагань суддівська колегія нагородила команди. Призами та грамотами було відзначено переможців, грамотами – команди, що посіли другі та треті місця за видами спортивно-військової естафети. Переможцем естафети стала команда третього курсу, друге місце -команда першого курсу, третє місце – команда другого курсу.
✅Представники отримали подяки за участь в змаганнях. Команда-переможець та команди-призери нагороджені кубками та грамотами.

Міжнародний день студентського спорту

Фізична культура і спорт є невід’ємною частиною сучасного способу життя. Саме вони гартують не лише тіло, а й душу.
20 вересня студенти ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” долучилися до проведення Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу до Міжнародного дня студентського спорту.
     Із вітальним словом до учасників заходу звернувся директор коледжу Боднарчук Д.Ю. Він наголосив, що саме фізична культура і спорт виховують волю до перемоги та плекають в кожному з нас гордість за свою країну і дух переможців, якими повинні бути всі українці та українки. Побажав спортсменам міцного здоров’я, великої наполегливості та наснаги, успіхів та підкорення нових спортивних висот в ім’я процвітання України!