Обговорення проєктів освітньо-професійних програм ОПП “Облік і оподаткування” та ОПП “Фінанси, банківська справа та страхування”

ВДОСКОНАЛЮЄМО ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНІ ПРОГРАМИ У СПІВПРАЦІ З СТЕЙХОЛДЕРАМИ – КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ «УСПІХ»
14.03.2024 року здобувачі освіти спеціальності 071 “Облік і оподаткування» та 072 «Фінанси,банківська справа та страхування» під керівництвом Неміш Ю.В., Дуди Г.Б. та Стахурської М.В. відвідали консалтингову компанію «Успіх».
💯💥 Ця компанія є потужним консультаційним центром з питань управлінського консалтингу, аутсорсингу бухгалтерського обліку, фінансового менеджменту, оподаткування, юридичних та HR послуг та вважається лідером ринку консалтингових послуг у Івано-Франківській області.
⚡🔥В форматі круглого столу за участі учасників відбулося обговорення проєктів освітньо-професійних програм ОПП “Облік і оподаткування” та ОПП “Фінанси, банківська справа та страхування”.
✅Голова циклової комісії обліку, фінансів та підприємництва Юлія НЕМІШ висловила подяку всім учасникам, представили проєкти освітньо-професійних програм, ознайомили із основними компонентами, що забезпечують здобуття програмних результатів здобувачами освіти.
✅Галина ДУДА донесли інформацію про коригування ОПП в частині освітніхкомпонентів, збільшення вибіркових компонентів з метою кращої підтримки індивідуальної освітньої траєкторії.
✅У процесі дисткусії Марія СТАХУРСЬКА підкреслила, що здобувачі освіти матимуть змогу отримати належну теоретичну та спеціальну практичну підготовку завдяки збалансовано підібраним освітнім компонентам, як обов’язковим, так і вибірковим.
📚👍Обговорення та міні-тренінг для здобувачів освіти в офісі компанії провела директор ОЛЬГА ІВАНІВНА ФЕДОРИШИН, яка поділилася із здобувачами освіти секретами успішного аутсорсингу та особливостями подання грантових заявок. Спілкуючись здобувачі освіти змогли дізнатись більше про особливості роботи, кар’єрні перспективи, цінність професійного фахівця.
💯 Особливу увагу під час обговорення було приділено основному фокусу освітніх програм зосереджений на формуванні ґрунтовних знань у сфері обліку та оподаткування, а також здатність їх застосування у практичній діяльності.
🤝За результатами обговорення членами робочої групи було вирішено, що з метою більшої практичної спрямованості навчання в найближчій перспективі заплановано проведення стейкхолдерами гостьових онлайн-лекцій, підписано договір про співпрацю.
👏😊Дякуємо директору та працівникам компанії за високий рівень навчання та здатність перетворювати рутинну роботу на мистецтво.