Навчальна екскурсія до АТБ-Маркет м.Тлумач

12 березня 2024 р. студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” ВСП «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП» мали можливість відвідати АТБ-Маркет м.Тлумач.
Керуючий магазином Юрій Романюк розповів історію створення, структуру та специфіку роботи найбільшої української мережі супермаркетів. Корпорація «АТБ» – це об’єднання великих українських компаній, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу як управління активами, роздрібна торгівля, виробництво та продаж товарних продуктів, надання послуг у сфері спорту і відпочинку.
Юрій Степанович ознайомив здобувачів освіти з логістикою, організацією торгового процесу та посадовими обов’язками товарознавця та продавця-консультанта.
Навчальна екскурсія була пізнавальною, адже студентам-випускникам було цікаво довідатись про вакансії та умови праці в мережі «АТБ» в Івано-Франківській області.
Важливу роль у процесі підготовки якісних фахівців відіграє співпраця зі стейкхолдерами, які беруть участь у обговоренні освітніх програм та дають практичні поради здобувачам освіти та викладачам коледжу.
Студенти та викладачі коледжу висловлюють щиру подяку керівництву та персоналу підприємства за чудову пізнавальну екскурсію та бажають подальшого успіху на ринку України.