Молодь за безпеку дорожнього руху

Життя у кожної людини єдине і неповторне, і тому кожен повинен його берегти. Цієї мудрої і дуже важливої науки ми повинні вчитися постійно, щоб одержані знання стали стійкими переконаннями і нормою життя. Правил у нашому довкіллі є чимало, їх треба знати і дотримуватися. А в числі найголовніших правил життя є правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах.

В рамках проведення тижня з безпеки життєдіяльності у ВСП « Тлумацький фаховий коледж ЛНУП» викладачем Чижик Л.П. було проведено зустріч здобувачів освіти з представниками ДПС України та викладачами   Автошколи м. Тлумача Ошитком В.В. Слободяном С. І. на тему « Молодь за безпеку дорожнього руху».  Метою години дискусій було поглибити знання здобувачів освіти про правила дорожнього руху, дорожні знаки та правила користування громадським транспортом, вміння поводитися в екстремальних ситуаціях, виховувати дисциплінованість, свідоме ставлення до обов’язків пішоходів та пасажирів.

Підсумовуючи захід можна сказати що його гаслом є слова: треба знати, щоб жити. На чому би ми не пересувалися: пішки, на автобусі чи автомобілі, велосипеді чи самокаті – ми маємо поважати інших і дбати про власну безпеку. Не забуваймо найважливішого правила нашого життя і здоров’я : тільки пильність і обережність збережуть всім життя.

Пам’ятаймо: через нові виклики, спричинені повномасштабною війною, всі екстрені служби працюють із великим навантаженням. Допомогти їм, намагаючись уникати аварій на дорогах, – може кожен.