Кваліфікаційний іспит за спеціальністю 076 “Підприємництво , торгівля та біржова діяльність”

🙂20 червня 2024 року студенти Тлумацького фахового коледжу Львівського національного університету природокористування (ЛНУП) склали кваліфікаційний іспит за спеціальністю 076 “Підприємництво , торгівля та біржова діяльність”. ➡️Іспит став важливою віхою для майбутніх підприємців, які прагнуть застосувати свої знання та навички у реальному бізнес-середовищі.
### Важливість іспиту
👍Кваліфікаційний іспит підтвердив готовність випускників Тлумацького фахового коледжу ЛНУП до професійної діяльності у сфері підприємництва.
👩‍🏫Студенти продемонстрували свої знання та навички, необхідні для успішного ведення бізнесу. Успішне складання іспиту відкриває для випускників широкі можливості для кар’єрного зростання та реалізації власних підприємницьких ідей.
✅Екзаменаційна комісія у складі : Голови комісії – Крупи В.Р. кандидата економічних наук, доцента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльностіЛНУП; члени комісії: Насадик З І. – заступника директора з навчальної роботи, Гуцуляк М.М., Федоришин Г.В., Максимчук Т.М., відмітили якісну підготовку студентів за обраною спеціальністю.
👏З успішним складанням підсумкової атестації майбутніх фахівців привітали всі члени комісії.