Публікації здобувачів освіти спеціальності 071 “Облік і оподаткування” підготовлені та опубліковані у співавторстві з викладачами

Публікації викладачів та участь у конференціях спеціальності 071 “Облік і оподаткування”

Публікації, збірники та матеріали конференцій спеціальності 071 “Облік і оподаткування”

 


Регіональний етап Міжнародної Економічної Олімпіади в Україні 2024–2025 успішно пройдено!

📝25 січня відбувся Регіональний етап Міжнародної Економічної Олімпіади, який об’єднав найталановитіших учнів старших класів Західного регіону України.
📈💰Економічна Олімпіада в Україні проводиться за підтримки Economic Fundamentals Initiative, Reynolds Foundation, Київської школи економіки, а також наших освітніх інвесторів — мережі мультимаркетів “Аврора” та мультипродуктової фінтех-компанії mono. Захід відбувається за сприяння Міністерства освіти і науки України, Малої академії наук, Національного банку України та студії онлайн-освіти EdEra.
📲Це масштабне інтелектуальне змагання з економіки яке охоплює учнів із 22 країн світу. Головна мета олімпіади, заснованої Інститутом економічної освіти (INEV) у Чехії у 2016 році, — це заохочення молоді до вивчення економіки та підвищення економічної й фінансової грамотності.
ℹ️Олімпіада складається з чотирьох етапів. У першому етапі взяли участь майже 19 000 учнів із 24 регіонів України. До другого регіонального етапу Західного регіону увійшли учасники з Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Тернопільської, Хмельницької та Закарпатської областей, які показали найкращі результати на попередньому етапі.
🙂Наш заклад — ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” — представили здобувачі освіти: Вакун Дмитро, Малець Віталій, Гринюк Христина, Яшник Андрій та Цьолка Вікторія.
👏Особливо відзначимо Вакуна Дмитра, який у першому етапі набрав максимальну кількість балів — 25 та виграв грошову винагороду.
🔎Завдання олімпіади, підготовлені фахівцями Київської школи економіки спільно з американськими колегами, були надзвичайно складними, але дуже цікавими. Вони охоплювали п’ять рівнів складності, що сприяло розвитку аналітичного мислення учасників. Також слід зазначати 🔍 усі роботи здобувачів освіти, подані на участь у заході, проходять перевірку на плагіат. Це важливий етап, який гарантує академічну доброчесність і підтверджує унікальність виконаних завдань.
✅Організацію участі наших здобувачів у регіональному етапі забезпечили викладачі коледжу:
Максимчук Тетяна, Гуцуляк Мирослава та завідувач навчальною лабораторією Софяк Уляна.
👏Ми пишаємося досягненнями наших талановитих студентів і вболіваємо за їхні подальші успіхи!
 
 

IV Звітна наукова студентська конференція у ВСП «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП»!

22–23 січня 2025 року у нашому коледжі відбулася IV Звітна наукова студентська конференція «Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення», яка пройшла у двох секціях:
• Секція загальноосвітніх дисциплін,
• Секція спеціальних дисциплін.
Директор коледжу: Боднарчук Д.Ю. відмітив, що метою конференції було виявлення наукового і творчого потенціалу молоді, забезпечення спілкування щодо вільного обміну думками, стимулювання та підтримка наукової діяльності молоді, сприяння її успішному кар’єрному старту й професійному росту, підвищення ефективності самостійної роботи.
Близько 30 здобувачів освіти підготували цікаві наукові доповіді, які вони презентували під керівництвом викладачів коледжу.
Конференція стала платформою для обміну ідеями, творчими задумами та вирішення практичних завдань.
Висловлюємо подяку організаторам: Гуцуляк М.М., Максимчук Т.М., та всім викладачам, котрі взяли участь у роботі конференції.
Окрема подяка спеціалісту інформаційного відділу Діані Гуменюк за медійну підтримку та організацію інформаційного супроводу заходу!
Дякуємо всім учасникам та організаторам за ваш внесок у розвиток наукової спільноти!
Разом ми створюємо умови для формування професійного майбутнього молоді!


IV звітна студентська конференція «Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення»

22 січня 2025 року у ВСП «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП» відбулася IV звітна студентська конференція «Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення» 🌍📚. У рамках заходу працювала секція загальноосвітніх дисциплін ✏️📖.
Конференція складалася з пленарного засідання 🗣 і секційних обговорень 💬, на яких учасники презентували понад 11 наукових доповідей 🔬📊. Тема доповідей охоплювала різні напрямки науки та суспільного розвитку, сприяючи обміну думками та новими ідеями 💡🤝.


Майстер-клас «Використання Google-календаря в роботі викладача як засіб педагогічного партнерства із здобувачами освіти та адміністрацією»

Ми позбавляємо молодь майбутнього,

якщо продовжуємо вчити сьогодні так,

як вчили цьому вчора.
Д.Дьюї

Творчий викладач завжди в пошуку нових форм та методів роботи, сучасних інструментів та технологій, які можуть суттєво підвищити ефективність навчального процесу, активізувати навчально-пізнавальну та самостійну діяльність здобувачів освіти.  Цифровий світ, у якому ми живемо, вимагає від педагогів нового підходу до викладання своєї дисципліни. Інформатизація суспільства  вимагає широкого застосовування інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі. Відмінним рішенням цих проблем є впровадження в навчальний процес хмарних технологій.

Сучасна людина потребує дієвих інструментів, які допоможуть ефективно організувати робочий процес та взаємодію з іншими. Робота викладача вимагає жити за планом – робочим чи особистим. І цікаві, прості та сучасні інструменти завжди стануть у пригоді, аби жодна зі сфер життя не постраждала. До таких інструментів сміливо можна віднести Google Calendar. Під час роботи ми розглянемо загальні можливості календаря, його інтеграцію з іншими ресурсами, а також, безумовно, познайомимось із покроковою інструкцією роботи з ним.

Саме такими словами розпочався майстер-клас «Використання Google-календаря в роботі викладача як засіб педагогічного партнерства із здобувачами освіти та адміністрацією», який проводила методист коледжу, викладач-новатор Любов Крижанівська в рамках заняття творчої групи «Додатки Google у професійній діяльності викладача закладу фахової передвищої освіти».

Любов Іванівна ознайомила учасників творчої групи з умовами створення власного календаря, продемонструвала процес додавання різноманітних завдань: документів, відео, презентацій, Google-форм, завдань з освітніх платформ, можливістю ділитися ними з іншими учасниками.

Результатом співпраці стало створення календаря та розміщення в ньому матеріалів. Учасники майстер-класу ознайомилися з можливостями Google Calendar, отримали детальну інструкцію щодо роботи з ним, а також змогли самостійно працювати із цим інструментом, організовуючи роботу, власне планування та взаємодію із здобувачами освіти та різними структурними підрозділами коледжу.


Участь у X Міжнародній студентській науковій конференції у Львівській політехніці

👩‍🎓Студентка ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП”, Галина Лисенчук (31 група, спеціальність «Облік і оподаткування»), продемонструвала свої наукові здобутки на X Міжнародній студентській науковій конференції у Львівській політехніці.
👩‍🏫Під керівництвом викладача Галини Дуди, здобувачка підготувала доповідь на актуальну тему «Значення первинних документів у формуванні податкової бази фізичної особи підприємця».
🗂📊Її дослідження свідчить про глибоке розуміння важливих аспектів ведення бізнесу та формування податкової звітності.
👏Пишаємося нашими талановитими студентами!

 

 

 


Участь в І національному етапі Міжнародної Економічної Олімпіади 2024-2025 від Центру Бендукідзе (Bendukidze Free Market Center)

В період з 18 по 31 жовтня 2024 року студенти ВСП «ТЛУМАЦЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ЛЬВІВСЬКОГО НУП» приймали участь в І національному етапі Міжнародної Економічній Олімпіаді 2024-2025 від Центру Бендукідзе (Bendukidze Free Market Center).
Міжнародна Економічна Олімпіада – це міжнародне змагання з економічного мислення та фінансів для учнів старших класів 22 країн. Її мета – зацікавити українську молодь розвитком свого економічного мислення і таким чином підвищити їх економічну та фінансову грамотність.
Економічна олімпіада була заснована Інститутом економічної освіти (INEV) у Чехії у 2016 році. Нині Економічна олімпіада охоплює вже понад 22 країн – від Америки до Азії, а її список продовжує зростати. Тож переможці Національного фіналу зможуть випробувати себе і на міжнародній арені.
Національним організатором ЕО в Україні є Bendukidze Free Market Center. Міжнародна Економічна Олімпіада в Україні проводиться за підтримки Economic Fundamentals Initiative, the Reynolds Foundation, Київської школи економіки, Міністерства науки і освіти України, Малої академії наук, Національного Банку України і Студії онлайн освіти EdEra.
Студенти були нагороджені сертифікатами учасників І національного етапу Міжнародної Економічній Олімпіаді 2024-2025, а п’ятеро студентів коледжу змогли потрапити до ІІ національного етапу Міжнародної Економічної Олімпіади.
Тож, одне з головних завдань під час освітнього процесу виконано – виявлення та підтримка обдарованої молоді, мотивація та зацікавленість студентів підвищувати свої знання, творчо розвиватися, пізнавати нове!
Методист коледжу Мирослава Гуцуляк.


Студентська науково-практична конференція “Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення”

14 грудня 2023 року у ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» відбулася студентська науково-практична конференція «Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення».Метою конференції є залучення студентів до науково практичної діяльності й стимулювання та підтримка наукової діяльності молоді.
Здобувачі освіти мають брати участь у наукових конференціях, семінарах, круглих столах, тренінгах, уже починаючи з першого курсу, адже при підготовці до таких заходів ефективною є робота з літературними джерелами, стилістичне оформлення виступу або наукової статті до збірника, використання в доповіді презентаційних технологій, узагальнення отриманих
результатів – запорука майстерності та професійного зростання в майбутньому. І Діана Микуляк, студентка 13 групи відмінно справилася з цією роботою.(керівник Гуцуляк М.М.).
        Завданням конференції є встановлення творчих контактів,стимулювання зацікавленості студентів до громадської діяльності, створення умов для реалізації інноваційного потенціалу молоді. І з цієї точки зору конференція була дуже інформативною та пізнавальною, оскільки було обговорено актуальні питання, які стосуються не тільки сучасної ситуації,але й перспектив розвитку податкової системи та обліку. Свої напрацювання в цій галузі презентували студенти ІІІ курсу Яна Баланда та Анна Гуменюк (студенти 32 групи, керівник викладач-методист вищої категорії Олійник Марія Михайлівна), Мар’яна Паращук (студентка 31 групи, керівник, к.е.н. Дуда Галина).
Приємно було побачити, як учасники з різних галузей обговорюють проблеми та запропоновують рішення. Так студенти ІІ курсу презентували роботи з різних дисциплін: Станіслав Чижик (23 група, керівник Чижик Л.П.), Діана Костюк (22 група, керівник Бойдуник Н.М.), Марія Мазур ( 24 група, керівник Гринюк М.Г.), Володимир Терлецький (23 група, керівник Самборський О.С.), Христина Свістельницька (23 група, керівник Гуцуляк І.Т.). На конференціях студенти набувають навичок публічних виступів, спілкувань з аудиторією, уміння аргументувати свою точку зору. Все це сприяє розвитку ерудиції, формуванню творчого мислення, уміння вести дискусію і вміння працювати з науковою літературою. Враження студентки ІІ курсу Свістельницької Христини: «В враженнями, навчаємося разом, надихаємо один одного на досягнення нових висот. Спільно робимо крок у майбутнє знань і вдосконалення.»

Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку

☝️Вітаємо студентку 31 групи спеціальності “Облік і оподаткування” Кулик Ольгу із здобуттям диплома ІІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку! Олімпіада, яка проходила на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету “Львівська політехніка”, зібрала кращих студентів-випускників ОКР “молодший бакалавр” з усієї України🇺🇦
✅Олімпіада складалась з двох турів, протягом яких учасники продемонстрували свої знання та вміння у сфері бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування.
✅Перший тур, що тривав з 11 по 31 березня 2024 року, передбачав тестування. 25 травня 2024 року відбувся другий тур, де учасники окрім тестування, також розв’язували практичні задачі.
👍Ольга блискуче впоралась з усіма випробуваннями та по праву завоювала диплом ІІІ ступеня! Її успіх є свідченням її наполегливої праці, глибоких знань та щирого захоплення бухгалтерською справою.
😊👏Вітаємо Ольгу та її керівника Галину Богданівну з цією знаменною подією та бажаємо їм й надалі підкорювати нові вершини у професійному розвитку!