Публікації викладачів та участь у конференціях спеціальності 071 “Облік і оподаткування”
Публікації, збірники та матеріали конференцій спеціальності 071 “Облік і оподаткування”
Участь викладачів ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” у IV Всеукраїнській науково-практичній конференції
Викладачі ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” взяли активну участь у роботі IV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Організаційно-економічні та соціальні складові розвитку підприємництва», яка відбулася на базі Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького. Захід було організовано факультетом управління, економіки та права, кафедрою підприємництва та торгівлі.
Цьогорічна конференція була присвячена пріоритетному напрямку 2025 року — «Бізнес-культура», що є надзвичайно актуальним в умовах сучасних економічних трансформацій. Учасники заходу обговорили сучасні тенденції та виклики в розвитку підприємництва, акцентуючи увагу на культурних аспектах ведення бізнесу, соціальній відповідальності та організаційних практиках.
Участь у конференції стала важливою платформою для наукової комунікації, обміну досвідом та встановлення професійних контактів, а також підтвердила високий рівень фахової підготовки викладачів коледжу.
Воркшоп на тему “Фінансове планування для студентів в умовах змінних економічних реалій”
У рамках Всесвітнього тижня грошей 27 березня 2025 року голова циклової комісії обліку, фінансів та підприємництва Юлія НЕМІШ провела воркшоп на тему “Фінансове планування для студентів в умовах змінних економічних реалій”.
Говорили про фінансову стабільність та зростання доходів.
Як перестати хвилюватися про фінанси та почати діяти впевнено?
Як знайти нові можливості для заробітку, навіть якщо зараз здається, що їх немає?
На цьому тренінгу ми:
Розберали фінансові установки та звички здобувачів.
Вчилися контролювати витрати та уникати фінансових пасток.
Дослідили способи збільшення доходу та побудови фінансової незалежності.
Це практичний формат!
Як РЕЗУЛЬТАТ – керуючись даними установками допоможе покращити вашу фінансову ситуацію.
Розуміння фінансів – це ключ до впевненого майбутнього!
Регіональний етап Міжнародної Економічної Олімпіади в Україні 2024–2025 успішно пройдено!












IV Звітна наукова студентська конференція у ВСП «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП»!
IV звітна студентська конференція «Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення»
22 січня 2025 року у ВСП «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП» відбулася IV звітна студентська конференція «Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення» . У рамках заходу працювала секція загальноосвітніх дисциплін
.
Конференція складалася з пленарного засідання і секційних обговорень
, на яких учасники презентували понад 11 наукових доповідей
. Тема доповідей охоплювала різні напрямки науки та суспільного розвитку, сприяючи обміну думками та новими ідеями
.
Майстер-клас «Використання Google-календаря в роботі викладача як засіб педагогічного партнерства із здобувачами освіти та адміністрацією»
Ми позбавляємо молодь майбутнього,
якщо продовжуємо вчити сьогодні так,
як вчили цьому вчора.
Д.Дьюї
Творчий викладач завжди в пошуку нових форм та методів роботи, сучасних інструментів та технологій, які можуть суттєво підвищити ефективність навчального процесу, активізувати навчально-пізнавальну та самостійну діяльність здобувачів освіти. Цифровий світ, у якому ми живемо, вимагає від педагогів нового підходу до викладання своєї дисципліни. Інформатизація суспільства вимагає широкого застосовування інформаційно-комунікаційних технологій в навчальному процесі. Відмінним рішенням цих проблем є впровадження в навчальний процес хмарних технологій.
Сучасна людина потребує дієвих інструментів, які допоможуть ефективно організувати робочий процес та взаємодію з іншими. Робота викладача вимагає жити за планом – робочим чи особистим. І цікаві, прості та сучасні інструменти завжди стануть у пригоді, аби жодна зі сфер життя не постраждала. До таких інструментів сміливо можна віднести Google Calendar. Під час роботи ми розглянемо загальні можливості календаря, його інтеграцію з іншими ресурсами, а також, безумовно, познайомимось із покроковою інструкцією роботи з ним.
Саме такими словами розпочався майстер-клас «Використання Google-календаря в роботі викладача як засіб педагогічного партнерства із здобувачами освіти та адміністрацією», який проводила методист коледжу, викладач-новатор Любов Крижанівська в рамках заняття творчої групи «Додатки Google у професійній діяльності викладача закладу фахової передвищої освіти».
Любов Іванівна ознайомила учасників творчої групи з умовами створення власного календаря, продемонструвала процес додавання різноманітних завдань: документів, відео, презентацій, Google-форм, завдань з освітніх платформ, можливістю ділитися ними з іншими учасниками.
Результатом співпраці стало створення календаря та розміщення в ньому матеріалів. Учасники майстер-класу ознайомилися з можливостями Google Calendar, отримали детальну інструкцію щодо роботи з ним, а також змогли самостійно працювати із цим інструментом, організовуючи роботу, власне планування та взаємодію із здобувачами освіти та різними структурними підрозділами коледжу.
Участь у X Міжнародній студентській науковій конференції у Львівській політехніці





Участь в І національному етапі Міжнародної Економічної Олімпіади 2024-2025 від Центру Бендукідзе (Bendukidze Free Market Center)
Студентська науково-практична конференція “Шляхи розвитку науки та суспільства в умовах сьогодення”

Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку




