Історико-краєзнавчий гурток ‘’Стежками рідного краю’’

У ВСП Тлумацького фахового коледжу Львівського національного університету природокористування працює історико-краєзнавчий гурток ‘’Стежками рідного краю’’. Керівник гуртка – викладач суспільних дисциплін Самборський О.С.
Історичне краєзнавство – сходинка до пізнання студентами рідного краю, воно сприяє реалізації інтересів у вивченні навколишнього середовища та історико-культурного надбання України та світу, формує туристсько-спортивні та краєзнавчі знання, вміння та навички засобами позаурочної освіти. Метою діяльності гуртка є набуття особистістю пізнавальних, практичних, творчих та соціальних компетентностей у процесі занять історичним краєзнавством.
На своєму першому організаційному засіданні члени гуртка разом зі своїм керівником склали, обговорили та затвердили план роботи гуртка, а також визначились із темами науково-дослідницької діяльності по вивченню історії рідного краю, його туристичних та історико-краєзнавчих можливостей. План роботи гуртка охоплює широке коло питань: історія, економіка, географія, топоніміка, геральдика рідного краю; життя і діяльність видатних людей; вивчення і відвідування історичних пам’яток. Окремий розділ плану передбачає вивчення і дослідження природи Дністровського каньйону, а також організація туристичних походів його найбільш цікавими та привабливими місцями. По результатах теоретичної та практичної діяльності здобувачами освіти оформляються науково-дослідницькі роботи, реферати, аудіо- та відеоматеріали.