Факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського національного університету природокористування

🤝В рамках співпраці ЛНУП та ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського НУП» студенти та викладачі спеціальності «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка» відвідали факультет механіки, енергетики та інформаційних технологій Львівського національного університету природокористування.
🙂Згідно програми перебування в університеті здобувачі освіти ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням факультету, дізналися про різні напрямки досліджень, включаючи створення інноваційних енергозберігаючих технологій, розвиток інтернету речей та розробку штучного інтелекту.
📲Крім цього студенти-випускники коледжу оглянули лабораторії та кабінети з найсучаснішим обладнанням, яке вони, як майбутні бакалаври, зможуть використовувати під час свого навчання на факультеті.
✅Дякуємо ректору університету Володимиру Васильовичу Снітинському та декану факультету Степану Йосиповичу Ковалишину за можливість можливість ознайомлення студентів та викладачів коледжу з факультетом механіки, енергетики та інформаційних технологій.