Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку

☝️Вітаємо студентку 31 групи спеціальності “Облік і оподаткування” Кулик Ольгу із здобуттям диплома ІІІ ступеня у Всеукраїнській олімпіаді з бухгалтерського обліку! Олімпіада, яка проходила на базі кафедри обліку та аналізу Національного університету “Львівська політехніка”, зібрала кращих студентів-випускників ОКР “молодший бакалавр” з усієї України🇺🇦
✅Олімпіада складалась з двох турів, протягом яких учасники продемонстрували свої знання та вміння у сфері бухгалтерського обліку, фінансового обліку та оподаткування.
✅Перший тур, що тривав з 11 по 31 березня 2024 року, передбачав тестування. 25 травня 2024 року відбувся другий тур, де учасники окрім тестування, також розв’язували практичні задачі.
👍Ольга блискуче впоралась з усіма випробуваннями та по праву завоювала диплом ІІІ ступеня! Її успіх є свідченням її наполегливої праці, глибоких знань та щирого захоплення бухгалтерською справою.
😊👏Вітаємо Ольгу та її керівника Галину Богданівну з цією знаменною подією та бажаємо їм й надалі підкорювати нові вершини у професійному розвитку!