День Захисника України

День захисника України – свято вшанування мужності та героїзму захисників держави, військових традицій та звитяг українського народу. Це – велике свято кожного, хто захищає Україну: чоловіків і жінок, військових і цивільних, волонтерів і лікарів. Це свято кожного, хто оборонив і зберіг нашу державу. Це день пам’яті про кожного, хто віддав своє життя за Україну.
     У ВСП «Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування» відбувся тиждень тематичних заходів, присвячених відзначенню Дню захисника України, річниці створення УПА, Дню українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці!
У рамках відзначення Дня захисника України було проведено заходи:
– тематичні виховні години, присвячені відзначенню в Україні Дня захисника України;
– тематична експозиція у бібліотеці коледжу;
– фотовиставка «Сила нескорених» для вшанування мужності та героїзму мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України.
     З нагоди відзначення свята 28 вересня жовтня 2023 р. відбулися студентські спортивні змагання з міні-футболу. Змагання проводились з метою залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, популяризації міні-футболу серед студентської молоді, покращення стану фізичного здоров’я і показників рівня фізичного розвитку.
     Вітаючи присутніх на турнірі директор коледжу Д.Ю.Боднарчук зауважив, що студентство є достойними нащадками славних козаків, майбутніми захисниками української держави.
     Чотири збірних команд різних курсів змагалися за призові місця. Вже традиційно саме цей турнір збирає багато глядачів, які вболівають за свої команди. Дух змагання та любов до спорту зібрали на стадіоні коледжу нашу велику студентську родину для підвищення спортивної майстерності, та з метою пропагування активного, здорового способу життя і дозвілля студентів.