День відкритих дверей 2024

Сьогодні 7 березня в нашому коледжі відбувся День відкритих дверей. До нас завітали майбутні абітурієнти з багатьох навчальних закладів регіону.
У загальній частині програми Дня відкритих дверей гостей привітав директор коледжу Боднарчук Дмитро Юрійович. Відповідальний секретар приймальної комісії Пермінова Світлана Валеріївна розповіла про особливості вступної кампанії 2024, ознайомила з порядком та термінами реєстрації електронних кабінетів абітурієнтів, графіком роботи інформаційно-консультативного центру «Вступ-2024».
Викладачі спеціальних дисциплін ВСП «Тлумацький фаховий коледж ЛНУП» презентували спеціальності, можливості навчання, перспективи працевлаштування за фахом, співпрацю з роботодавцями. Зокрема, Дуда Галина Богданівна – спеціальність 071 «Облік і оподаткування», Крижанівська Любов Іванівна – 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», Максимчук Тетяна Миколаївна – 076 «Підприємництво та торгівля», Трач Богдан Володимирович – 174 «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».
Студенти коледжу Лисенчук Галина, Гуменюк Анна, Микитин Андрій та Том’юк Віталій презентували художні номери.
Майбутні абітурієнти відвідали музей коледжу, ознайомилися з особливостями навчання, творчого розвитку та дозвілля, які надає коледж, оглянули матеріальну базу навчального закладу та гуртожитку.
      
Анкета абітурієнта (Форма для заповнення)2 березня 2023р. у ВСП ” Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” відбувся День відкритих дверей. Це традиційний захід, у рамках якого вступники мають змогу отримати необхідну інформацію про навчання в закладі освіти та зробити перший крок до майбутньої професії. Під час проведення заходу були представлені всі напрямки підготовки майбутніх фахівців, особливості вступної кампанії 2023р. , матеріально-технічна база коледжу. Для учнівської молоді були підготовлені та проведені:
– екскурсія закладом освіти;
– презентації спеціальностей;