Виховна година ” Народні звичаї та традиції Великодня”

✨Існує народне повір’я: той, хто забув звичаї своїх батьків, карається Богом і людьми. Він никає світом, як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку та пристанища, бо він загублений для свого народу….
⚜️Щоб не трапилося такої біди, щоб не стали ми людьми без роду і племені, здобувачі освіти ВСП “Тлумацький фаховий коледж ЛНУП” 2 травня 2024 р., долучилися до проведення виховної години ” Народні звичаї та традиції Великодня”, ініціатором проведення якої був науково-методичний центр ВФПО спільно з Зразковим Музеєм народного побуту Київщини ВСП “Технолого-економічного коледжу НАУ”.
☀️Захід було розпочато хвилиною мовчання в честь полеглих воїнів за Україну. Студенти дізналися про традиції випікання пасок в різних регіонах України, мали можливість наочно споглядати сакральне дійство розмальовування писанок, поглибили знання про значення вербової лози (шутки), мали змогу порівняти обряди святкування Великодня різних областей України.
✅Проведення таких заходів є дуже важливими для сучасного молодого покоління, адже ми повинні пам’ятати, що хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього. Зберігаймо, примножуймо славні традиції нашого роду, бо це – наша історія.
💙💛Щиро дякуємо нашим захисникам за безцінну можливість святкувати Христове Воскресіння у колі родини.
💫Нехай воскреслий Ісус якнайшвидше допоможе здобути перемогу добра над злом.
🌿Христос воскрес! Воскресне й Україна!