Налагодження зв’язків зі стейкхолдерами

На налагодження зв’язків зі стейкхолдерами часто впливає взаємодія компанії з різними зацікавленими сторонами, такими як клієнти, партнери, акціонери, співробітники та громадські організації. З метою побудови успішних відносин зі стейкхолдерами важливо чітко визначити їх очікування, активно слухати їхній фідбек, враховувати їхні потреби та дотримуватися принципів відкритості та взаєморозуміння. Крім того, ефективне спілкування зі стейкхолдерами включає в себе вчасну інформаційну звітність, активне управління ризиками та виявлення можливостей для спільної співпраці .
26 .03.2024р. здобувачі освіти ВСП “Тлумацький фаховий коледж Львівського національного університету природокористування” спеціальності 076 “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” мали можливість відвідати підприємство “Агроекотехнології” по переробці овочів та фруктів яке знаходиться в селі Олеша , директором підприємства є Романенко Наталія Григорівна. Слід відмітити що пані Наталія інформаційно та доступно ознаймила з процесом виробництва сухофруктів !🌿
Підприємництво на виробництві сухофруктів – це не лише процес виробництва, але й справжнє мистецтво перетворення свіжих фруктів у смачні та корисні сушені джерела вітамінів.
🍎 Початок екскурсії – з обрання найсвіжіших фруктів від місцевих фермерів. Тут студенти дізналися про важливість вибору якісної сировини та його вплив на кінцевий продукт.
🔥 Наступний етап – процес сушіння. Це справжня наука та технологія, де кожна деталь має значення для збереження смаку та корисних властивостей фруктів.
🌟 Після сушіння ми побачили, як проводиться сортування та упаковка продукції, готової до відправлення на полиці магазинів.
👩‍🔬 Наталія Григорівна розповідала про інноваційні методи збереження якості та розвитку підприємства в умовах конкурентного ринку.🎓✨ Також під час екскурсії було обговорено ОПП спеціальності Підприємництво, торгіля та біржова діяльність” 🚀 з директором підприємства. Унікальна освітня програма розроблена з урахуванням потреб та очікувань різних зацікавлених сторін, тому думка стейхолдерів надзвичайно важлива для нас.Під час дискусії були підняті такі питання для студентів, викладачів, підприємців: …
📚 Студенти: Чи відповідає програма сучасним вимогам та потребам ринку праці? Що б ви хотіли б побачити в програмі, щоб підготуватися до успішної кар’єри в сфері підприємництва?
👨‍🏫 Викладачі та дослідники: Які аспекти програми можна покращити для забезпечення якісного навчання та дослідницької роботи? Які нові теми або методи навчання можуть бути важливими для підготовки майбутніх підприємців?
💼 Практикуючі підприємці та партнери: Які навички та знання ви вважаєте найбільш важливими для успішної підприємницької діяльності? Як підготовлений студент, що завершив цю програму, може стати цінним для вашого бізнесу?
Нехай ця співпраця та обговорення таких актуальних питань стане поштовхом для створення ще кращої та
більше ефективнішої освітньої програми, що відповідає потребам сучасного світу підприємництва!!!!🎓✨